Фото - censor.net.ua
Ще зовсім недавно пропагандистська інформація Кремля масово розповідала про ультрарадикальні методи виховання українських дітей. "Бандерівська Україна" нібито спонукає малечу ненавидіти за російську мову та в перспективі вбивати за все російське.
Щоб лізти в чуже корито, принаймні, для початку варто розібратись зі своїм. На це у Росії часу немає, адже ж треба піклуватись про "братів своїх кровних".
Росія, як послідовник "совєцкого союзу", використовує ті ж ідеї ідеологічного виховання та позбавлення спроможності волевиявлення у дітей, а в майбутньому будівників своєї держави та нації. Тобто, створює підручні інструменти для власного ідеологічного просування та росту.
Цільова аудиторія такого "виховання" – діти віком 6-17 років. За інформацією з сайту управління статистики Криму, станом на 01.01.2019 року дітей такого віку у Криму більш ніж 290 тисяч.
Російське виховання базується на моделі світосприйняття, яка неабияк вигідна окупантам й переважно в російських реаліях не відповідає дійсності та досить часто здоровому глузду.
Один із засобів впливу на свідомість, який використовують окупанти – це "метод великої брехні", коли всі інформаційні джерела на всіх рівнях багато років повторяють відверту брехню про "добровільне повернення у рідну гавань" та розповідають про збройну окупацію Криму, як про блискучу операцію захисту російськомовного населення у Криму від "кровавих бандерівців".
Абсолютне обмеження інших засобів масової інформації на території Криму, зокрема й українських, створює так званих "патріотів великої Росії". А постійне нагадування про не окупацію Криму, призводить до перевиховання неповнолітніх громадян України у Криму у громадян Росії.
За роки окупації до лав ЗС РФ призвали щонайменше 18 000 жителів Криму віком від 18 років і старше.
Громадяни окупованої частини України, яких змалечку ростили у спеціально вигаданому для них світі ненависті до інших рас і релігій, постійної пропаганди ведення агресивної війни та культу особистості Путіна, завтра можуть прийти зі зброєю в руках "захищати російськомовне населення" в будь-яку країну світу.
Тому, захист територіальної цілісності України та повернення окупованих територій повинно стати справою не тільки України, а й всієї розумної частини міжнародної спільноти.