Нещодавно на місці непоказної галявини біля Трускавецької школи мистецтв ім. Романа Савицького облаштували музичний сквер, який швидко став своєрідним «магнітом» для містян та гостей Трускавця.
На невеличкій ділянці тут облаштували площу в формі скрипкового ключа, встановили лавочки з підсвіткою та виведеним живленням для зарядки гаджетів, простір прикрасили й три металеві конструкції у формі дерев, які світяться різними кольорами. Це не лише мистецький проєкт та ефективне використання простору, а й важливий освітній кейс. Його задумували, як додаткове місце для проведення занять з музики в теплу пору року, тому невдовзі його доукомплектують вуличними музичними інструментами. Як відпочинково-туристична нова територія мистецтва особливо атмосферна, коли на вулиці темніє, бо у світлі ліхтарів починає витати магія.
Тож, саме завдяки своїй унікальності сквер може потрапити до Книги рекордів України. Про це повідомила Тетяна Татомир, начальник відділу культури Трускавецької міської ради. Представники Національного реєстру рекордів України зацікавились Трускавецьким сквером та відкрили на винятковий просторовий об’єкт рекордне діло. Це означає, що впродовж наступного тижня буде проведена спеціальна процедура, після якої музичний сквер увійде до реєстру рекордів України в номінації «Найменші об’єкти» «Музичний сквер». Оголосять результат та вручатимуть Сертифікат переможця 1 грудня у день, коли Трускавецька школа мистецтв ім. Романа Савицького святкує іменини. Це належна і справедлива відзнака та чудовий подарунок, у передсвяткові дні, для усіх тих, хто створював цей музичний сквер, фінансував, розробляв проєкт, вболівав за нього, всіляко підтримував, від самої ідеї, до завершення робіт.