У нас лікування кореневих каналів асоціюється з сильним болем або з думкою про втрату зуба. Однак варто знати, що точна процедура дозволяє врятувати даний зуб від видалення, і вся процедура, часто розділена на два або навіть чотири відвідування, вона також сьогодні не є болючою. Це результат використання відповідних сучасних свердел, а також спеціальної анестезії. Кращі стоматологічні кабінети як https://symmetrica.ua/ не лише піклуються про те, щоб повернути пацієнтам гарну посмішку, але і забезпечити їм повний комфорт лікування! Дізнайтеся разом з нами, як виглядає лікування кореневих каналів.
Коли проводиться лікування кореневих каналів?
Лікування кореневих каналів, зване ендодонтичним лікуванням, проводиться при різних стоматологічних захворюваннях. Однак найбільш поширеним є запалення пульпи і навіть нерва в кореневому каналі. Саме його запалення або тиск викликають таку сильну (зубну) біль і навіть набряк ясен навколо нього. Однак слід пам'ятати, що карієс також завдає великої шкоди, який іноді не викликає болю і не може бути помічений неозброєним оком. Йдеться про ситуації, коли зуб ламається через неточно розпломбована пломби. Це одна з причин, чому одним з перших кроків в лікуванні кореневих каналів є рентгенодіагностика. Його використовує, зокрема, symmetrica.ua, де проводяться консервативні, естетичні і просто ендодонтичні стоматологічні процедури!
Етапи лікування кореневих каналів
Лікування кореневих каналів проводиться в кілька важливих етапів. Перший - точне розкриття коронки зуба, що забезпечує доступ до мертвої і живої пульпи. Його завжди попередньо анестезують належним чином, тому пацієнт не має відчувати що-небудь, крім легкого защемлення, а іноді і почуття розкриття і оніміння. Другий крок - промити канал або канали з допомогою спеціальних інструментів для обробки каналів. Це дозволяє повністю видалити пульпу кореневого каналу і всі бактеріальні токсини. Речовина, що використовується для очищення, серед іншого, є гіпохлорит натрію. Завершується весь процес спеціальним дренированием каналів. Тільки після цього можна приступати до пломбування каналів біосумісним матеріалом, а також до пломбування зуба, наприклад, композитним матеріалом.
Варто знати! У разі лікування кореневих каналів при першому відвідуванні і видаленні пульпи на кілька днів наноситься спеціальний препарат. Його часто використовують при лікуванні кореневих каналів, закінчуючи так званим резекцинням кореня зуба.