Швидкість і легкість зведення - одна з головних якостей, якими відрізняються швидкомонтовані складські будівлі. А якщо врахувати, що при цьому вони мають низку інших переваг – невелику вагу, економічність, міцність, довговічність – стає зрозуміло, чому цей тип будівель практично не має альтернативи в сегменті будівництва складських приміщень.
Що собою являють і за якою технологією будуються швидкомонтовані будівлі від Генпідрядної компанії Вітон?
Дослідження
Будь-яке будівництво повинне починатися з топографо-геодезичних та інженерно-геологічних вишукувань. Під час останніх досліджуються фізико-механічні характеристики ґрунтів у місці будівництва, їхня здатність, корозійна активність, гідрогеологічні характеристики.
Планування ділянки
Перед початком будівництва ділянку потрібно спланувати – тобто надати її поверхні рівність та необхідне висотне положення. Планування - це робота з ґрунтом, його виїмка, переміщення, укладу в насипі, вирівнювання.
Швидкомонтовані промислові будівлі замовити можна на сайті viton.ua вже зараз!
Фундамент
Найбільш економічним типом фундаменту для легких каркасних будівель є стовпчастий. За витратами матеріалів і трудовитрат він у 1,5-5 рази (залежно від глибини залягання) перевершує класичний стрічковий.
Ознайомитися з роботами компанії Вітон ви можете на її сайті в розділі Портфоліо!
Каркас
Каркас швидкомонтованих будівель є несучою рамною конструкцією з різних видів сталевого прокату - куточка, швелера, двотавра, труби, спеціального профілю. Спочатку збирається нижня базова обв'язка, потім встановлюються вертикальні стійки, монтуються горизонтальні прогони та елементи покрівлі.
З'єднання профілів між собою здійснюється за допомогою болтових з'єднань, зварювання або комбінованим способом. Захист каркасу від корозії може бути реалізований декількома способами. Найбільш надійний з них – оцинкування сталевого профілю.