Автоматичні вимикачі сьогодні активно використовують як у квартирах, так і в приватних будинках. Вони гарантують безпеку та захищають електроприлади від збоїв в електромережі та передчасного виходу з ладу.

Звісно, для цього потрібно обрати якісну систему, яка коректно працюватиме та своєчасно сповіщатиме про перебої в електромережі. Найбільш поширеними та надійними вважаються автоматичні вимикачі Hager, які в широкому асортименті представлені на сайті https://fazastore.com.ua/ua/g31502352-hager.

Сьогодні ми розберемо, для чого власне використовуються автоматичні вимикачі, якими функціями вони володіють та як обрати потрібну модель.

Коли та для чого необхідні автоматичні вимикачі?

Автомати, як часто такі вимикачі називають покупці, влаштовані таким чином, аби перешкоджати поломці електроприладів. Вони захищають від:

  • загоряння проводки;
  • перенапруги;
  • короткого замикання.

З цього стає зрозуміло, що такі системи потрібні не лише в житлових приміщеннях. Саме тому без них не обійтися в офісах, на промислових об'єктах, на комерційних підприємствах тощо.

Принцип роботи системи доволі простий: автоматичний вимикач має оптимальний показник струму, який може пропустити. Якщо ці показники міняються в більшу сторону, спрацьовує система сповіщення, та електроприлади відключаються від електромережі.

Перевагами такої системи можна назвати простоту використання. Адже для того, щоб заново запустити електричну мережу, вам не потрібно нічого замінювати чи перевстановлювати – достатньо просто підняти опущений важіль.

Як вибрати автоматичний вимикач

Для того, аби знайти надійний автоматичний вимикач, необхідно в першу чергу звертати увагу на виробника. Бренд Hager – це німецька якість, компанія, яка пропонує автоматичні вимикачі різних типів для різних цілей.

Ви можете вибирати більш чутливі та потужні або класичні базові варіанти для житлових будинків. Усі вони працюють справно, моментально сповіщають та вимикають з електромережі усю побутову техніку.

Окрім цього, звертайте також увагу на показники номінального струму. Завдяки ним можна з'ясувати, яку силу струму пропускає автоматичний вимикач. У разі збільшення вказаної виробником норми спрацьовує запобіжна система, яка вимикає електроприлади. Щоб визначити оптимальний показник, варто порахувати потужність усіх одночасно запущених електроприладів.