Придбання генератора – не звичайна повсякденна справа. Рекомендується дізнатися про те, як правильно діяти при їх виборі.
Портативний генератор - це найпростіший спосіб забезпечення резервного живлення електроприладів. Вони працюють за принципом підключення подовжувачів до електротехніки, освітлювальних приладів тощо. У каталозі https://amperok.com.ua/ru/cat_dzherela_zhyvlennja/ можна замовити електрогенератор в залежності від потужності, кількості фаз, типу запуску.
Загальні характеристики генераторів
Запуск двигуна виконується двома способами:
- потягнувши за трос стартера,
- натиснувши кнопку електростартера.
Більшість портативних генераторів працюють на бензині, але є також дизельні прилади.
Ті, у кого менша потужність, найчастіше є так званими інверторами — вони безшумні і регулюють швидкість двигуна в міру необхідності замість того, щоб працювати з постійною швидкістю, що робить їх ефективнішими.
Витрати на технічне обслуговування портативних генераторів мінімальні, головне контролювати рівень бензину та масла. Їх не можна експлуатувати у дощ чи сніг. Також уникайте закритих приміщень, таких як гаражі або сараї, тому що вихлопні гази в закритому просторі можуть вбити.
При обранні треба впевнитися, що модель електростанції виробляє достатньо енергії. Деякі побутові прилади, такі як кондиціонери, холодильники, споживають набагато більше ват у момент запуску. У разі приладів з живленням від електродвигунів необхідно враховувати, що механізм вимагає додаткової потужності при пуску з нульової швидкості (в 3-10 разів), що значно навантажує силову установку.
Устаткування та функції портативних генераторів
- Електричний старт.
Для полегшення запуску може знадобитися генератор з електричним запуском на додаток до стандартного зворотного запуску. Однак ці акумулятори вимагатимуть заряджання та обслуговування, особливо якщо лишати генератор недіючим більше тижня.
- Попередження про низький рівень олії/вимкнення.
Якщо рівень олії критично падає, двигун або попереджає користувача, або зупиняється залежно від моделі. Це запобігає перегріву та пошкодженню генератора.
- ЕКО-режим.
При повному навантаженні генератор працюватиме на зниженій швидкості економії палива. Це вірно у випадку генератора з інвертором.
- Місткість паливного бака/витрата палива.
Перевірте розмір резервуара та час роботи. Якщо потрібно, щоб генератор працював протягом усього робочого дня або використовувати його як резервне джерело живлення, може знадобитися генератор з більшим розміром бака.