Пропозицій комп'ютерних мишок різних видів і брендів багато, тому вибір може залежати від діяльності, цілей та зручності використання. Однак є кілька критеріїв, що допоможуть визначитися з моделлю, яка відповідатиме всім потребам користувача.
Яких типів бувають комп'ютерні миші
Покупцеві часто не дуже важливо, який вигляд має пристрій, і не потрібні зайві кнопки. Необхідні лише надійна робота моделі та тривалий термін її служби. Якщо ж детальніше вивчити питання, то можна купити мишку з додатковими функціями, виготовлену з високоякісних компонентів. Найбільш популярні типи гаджетів:
- Оптичні — використовують світлодіоди та фотодатчики для визначення руху. Вони довговічні й точні, не потребують килимка, добре працюють на різних поверхнях.
- Лазерні — чутливі, швидко реагують на легкий дотик.
- Бездротові — не застосовують шнур для підключення до комп'ютера. Працюють завдяки радіосигналу або Bluetooth.
- Вертикальні — кутової форми, сприяють зниженню навантаження на зап'ястя, що запобігає травматичному запаленню сухожиль.
- Миші-трекболи — замість стандартного руху по столу вони забезпечують переміщення покажчика за допомогою кульки, що обертається, яка знаходиться зверху пристрою.
- Спеціальні для лівші/правші — зручність використання обома руками.
- Універсальні — здатні працювати з різними платформами, наприклад Windows, Mac, Linux, забезпечуючи просте з'єднання з будь-якою комп'ютерною технікою.
Як бачите, для максимально комфортного використання мишки необхідно визначитися з її типом. Навіть тривале використання правильно вибраної моделі не призведе до втоми. Гаджет буде справлятися з усіма поставленими перед ним завданнями.
Надійні комп'ютерні миші
Термін служби пристрою залежить від якості збірки та бренду. Рекомендується вивчити відгуки інших користувачів, щоб дізнатися про досвід застосування конкретної моделі. Мишки від певних виробників купуються найбільш часто і заслужено вважаються надійними та функціональними. Компанії постійно намагаються удосконалювати свою продукцію. На цей час популярні:
- Logitech MX Master;
- Razer DeathAdder;
- SteelSeries Rival;
- Microsoft IntelliMouse;
- Corsair Harpoon.
Кожна модель здатна задовольнити потреби користувача, але зважайте на особливості своєї діяльності, визначте завдання, які має виконувати мишка, бажаний рівень відгуку та швидкість руху курсора, ергономічність і розмір. Деякі комп'ютерні гаджети оснащені додатковими функціями, наприклад програмованими кнопками, підсвічуванням, можливістю налаштування через спеціальне програмне забезпечення. І тоді ви будете повністю задоволені покупкою, зможете користуватися нею повсякденно та без нарікань.