Для ведення підприємницької діяльності в Україні юридичним особам потрібно дотримуватися норм чинного законодавства. Саме від того, наскільки правильно та коректно буде вибудована стратегія ведення бізнесу з юридичної точки зору, буде залежати успішність компанії, можливість її масштабування та розширення з часом. Не дивлячись на той момент, що багато підприємців працюють у відповідності до законодавства та намагаються дотримуватися всіх правил та обов'язкових аспектів, дуже частою проблемою є труднощі з проходженням податкової перевірки і як результат необхідність оскарження повідомлення рішення ДФС. Багато кому відомо, що у випадку, якщо така ситуація має місце і Вам потрібно змінити рішення податкової, можна звернутися як в суд, так і використовуючи адміністративні ресурси.

Як правильно підходити до цього питання і куди варто звертатися спробуємо розібратися в статті.

Куди звертатися для оскарження податкового повідомлення рішення ДФС?

Дуже велику роль у вирішенні будь-якої справи, в тому числі, якщо вона стосується необхідності оскарження податкового рішення ДФС буде відігравати професійна підготовка юристів, які будуть представляти інтереси платника податку. Справа в тому, що самостійно проходити всі ці процедури для будь-якого підприємця вкрай складно і краще заручитися підтримкою фахівців і з досвідом і відповідною кваліфікацією.

Якщо Ви шукаєте для себе професіоналів, які здатні допомогти вирішити будь-які питання в юридичній площині, правильно вибудувати стратегію дій для успішного проходження податкових перевірок та отримання довідок про факт таких перевірок, зверніть увагу на діяльність компанії WinnerLex . Як досвідчений фахівець в галузі юридичних послуг, компанія пропонує клієнтам:

  • Допомогу в підготовці та оформленні документів, підтверджуючих діяльність компанії.
  • Фахові консультації та рекомендації по факту проведення перевірок задля вибудовування максимально правильної стратегії та уникнення будь-яких питань.
  • Супровід під час проходження податкових перевірок, а також у разі необхідності звернення для оскарження повідомлень рішення ДФС або будь-яких інших рішень, які не відповідають баченням клієнта.
  • Допомогу в підготовці документів для успішного проходження всіх процесуальних дій під час оскарження актів та ППР.

Для того, щоб уникнути будь-яких проблем, які можуть виникати під час проходження податкових перевірок, а також по факту їх проведення, краще в першу чергу звернутися саме за допомогою юристів з відповідною кваліфікацією.

Протягом якого періоду можна звертатися за оскарженням ППР?

Дуже важливим елементом успіху будь-якої справи є саме дотримання термінів. У випадку з необхідності оскарження податкових повідомлень рішень ДФС, вкрай важливо дотримуватися відповідних термінів та розуміти, як саме діяти в кожному конкретному випадку. Так, для того щоб оскаржити рішення у адміністративному порядку у платника податку є 10 днів з моменту його отримання. Але, навіть у тому випадку, якщо цей період пройшов, Ви все одно маєте змогу оскаржити рішення в адміністративному порядку за умови, що причини пропуску терміну були поважними. Для цього в контролюючі органи надається низка документів, підтверджуючих неможливість надання підтверджуючих паперів раніше. Якщо причини були визнані поважними у платника податків з'являється можливість оскаржити рішення протягом наступних 6 місяців. 

При цьому слід розуміти, що можливість оскарження ППР в судовому порядку залишається у платника податків значно довше - протягом 1095 днів з моменту його отримання. Отже, в будь-якому випадку, навіть в тому, якщо Ви пропустили терміни звернення в адміністративному порядку, Ви маєте змогу звернутися за оскарженням податкового рішення у суд. Для того щоб всі ці процедури прийшли для Вас максимально успішно і швидко фахівців WinnerLex  готові надати консультації та профільні послуги, скористатися якими можна перейшовши на офіційний сайт компанії.