Складний велосипед або фолдер – це велобайк, який має складну раму, і складається як правило навпіл приблизно по центру. Це велосипед абсолютно не для спорту, а більше для міського катання, коли потрібно дістатися з одного місця в інше, а щоб велосипед не займав багато місця – він просто складається за лічені секунди, і відразу ж потребує в два рази менше простору. У складеному вигляді його зручно зберігати на балконі, в коридорі, комірці, це ідеальний варіант для міського жителя. Також такі велики часто купують туристи – в разі чого, складний ровер можна дістати з багажника авто і проїхатися мальовничою місцевістю. Або навпаки – зупинити попутку і під’їхати, куди треба, поклавши компактний байк в багажник.

ТОП-3 складних велосипедів: що обрати?

ТОП-3 брендів складних велосипедів

Отже, ви зацікавилися велосипедами, які складаються і займають мінімум місця. Ви хочете собі такий, або ж на подарунок. Ну що ж, ми підібрали для вас 3 бренди, які роблять такі ровери, та які, на нашу думку, заслуговують уваги.

Pride

На перше місце ми поставили вітчизняного виробника велосипедів. Чому? Перш за все, це відмінне поєднання ціни та якості. Тут немає нічого зайвого, але варто відзначити, що дизайн у фолдерів Прайд дуже стильний. Складні велосипеди Pride втілюють у собі все найкраще цього бренду – міцні рами, надійна конструкція і такі ж само гальма, відмінна гума. Якщо ви хочете купити дійсно хороший велосипед за невеликі гроші, радимо розглянути цього виробника.

Atlantic

На другому місці – також український бренд, а саме дочірня компанія виробника VNC, який вже дуже відомий у нас. Мова йде про Атлантік. Прагнення виробника доволі амбіційне – випускати такі байки, щоб навіть самий вибагливий покупець знайшов щось собі до душі. Що ж, принаймні зі складними велосипедами Atlantic поки так і виходить – широкий модельний ряд дозволяє обрати ровери на будь-який смак, як для дітей, так і для дорослих, для жінок та чоловіків.

VNC

Компанія більше відома виробництвом гірських велосипедів, наприклад, у всьому світі дуже шануються їхні хардтейли. Але і серед складних велосипедів VNC є на що подивитися. Тому що там є все, чим характеризується даний бренд – мова йде про високу якість комплектуючих та дуже класну зборку. При цьому вони дуже невибагливі у обслуговуванні. Можливо, ціна на такі ровери трохи вища, ніж на 2 попередні бренди, але своїх грошей вони однозначно вартують.

Що вам потрібно знати перед купівлею складного велосипеда

Міський компактний фолдер для руху асфальтовим покриттям – це не про швидкість. Його головною перевагою є компактність та зручність у зберіганні. Якщо вам потрібен велик для поїздок на роботу або туризму – тоді це чудовий вибір. Але аж ніяк не для спорту. Ви кудись не встигаєте на своєму складному велосипеді? Не біда, складаєте його та спокійно їдете громадським транспортом. За необхідності – знову розклали та поїхали. Ось що це за байк.

А ще це універсальні велики. Вони підходять для всіх без виключення. Легкі, маневрені, вони ніби створені для міста – у тому числі з його заторами та проблемами паркування. Також серед їхніх переваг – це низька ціна. В середньому складний велосипед коштує дешевше, ніж гірський або шосейний велобайк того ж самого бренду. Адже до нього немає таких вимог, як до спортивних моделей – ні по міцності рами, ні по кількості передач, ні по прохідності, ні по яким іншим показникам.

Тому, якщо ви шукаєте щось прямо скажемо дешеве, але цілком якісне – можете обрати один з трьох брендів складних велосипедів, які ми описали вище. Якоїсь надшвидкості ви від них не отримаєте, але компактно і легко з ними буде, це 100%.

Джерело: https://unisport.ua/skladnye-velosipedy/