Новини компаній
09:00, 3 лютого 2022 р.
Як показати співробітникам, що облік робочого часу принесе їм користь
Новини компаній
Облік робочого часу є важливим процесом для всіх підприємств, але змусити колектив точно відстежувати свій час може бути непросто.
Співробітники часто не стежать за своїм часом, тому що не бачать у цьому цінності. Вони можуть думати, що занадто зайняті або приймати за марну трату часу.
Передумови того, що потрібно зробити аудит робочого часу
Прострочення дедлайнів, низький показник ефективності, часті помилки, перепрацювання та вигорання працівників — привід провести аудит робочого часу. Звіт дозволить виявити “слабкі місця” в організації трудового дня. І зрозуміти, що потрібно змінити, щоб досягти максимальної результативності команди загалом та кожного окремого співробітника.
Як тайм-трекер покращує продуктивність?
Програма обліку робочого часу сприяє ефективному розпорядженню ресурсами. Доступ працівників до особистої статистики допомагає визначити, як довго виконувалося те чи інше завдання, чи були перерви протягом трудового дня, скільки часу було витрачено на відвідування порталів новин і соціальних мереж. Також, керівники можуть бачити динаміку запізнень та перепрацювань колективом, та робити висновки, коли знижується ефективність та якість роботи.
5 якостей програми, які полегшують життя і керівнику, і співробітнику
Для того, щоб онлайн-сервіс обліку часу був надійним та ефективним, варто врахувати 5 факторів. Розглянемо їх на прикладі Yaware.TimeTracker:
- Безпека програми. Бази даних Yaware розміщено на серверах Amazon AWS. Це сприяє захисту конфіденційних даних компанії та свідчить про невразливість до шкідливого ПЗ.
- Використання чутливих даних. Yaware.TimeTracker збирає тільки ту інформацію, за якою можна зробити висновки щодо продуктивності/непродуктивності співробітника. Програма не використовує такі чутливі дані, як геопозиція людини, паролі, номери банківських карток.
- Обслуговування. Технічні фахівці Yaware допомагають усунути неполадки не тільки під час встановлення та адаптації персоналу до програми. Але й упродовж усього часу співпраці.
- Підтримка операційної системи. Yaware підтримує Windows, Mac, Linux, iOS, Android.
- Оплата послуг. Онлайн-сервіс Yaware має 4 тарифні плани. Менеджери компанії допомагають вибрати той, який максимально відповідатиме вимогам бізнесу.
Важлива репутація компанії-розробника. Такі компанії, як Zakupka.com, SoftClub, Visotsky Consulting, BEST Leasing, Mircli вже поділилися успішними результатами використання трекера Yaware. Що свідчить про якість програми та хороший рівень сервісу.
Підсумуємо сказане
Питання продуктивності хвилює не лише власників бізнесу та керівників. Але й співробітників, які зацікавлені у розвитку та виконанні рівня KPI. Автоматичний облік робочого часу – чудовий спосіб досягти запланованих результатів. Варто лише грамотно пояснювати колективу, як працює програма, що фіксує відпрацьовані години та виконані завдання, які її функціональні можливості полегшують життя не лише кожному співробітнику, а й керівнику.
Зрозуміти, як тайм-трекер працює на практиці, можна за допомогою пробної версії програми (з індивідуальними налаштуваннями під потреби компанії). Або ознайомитись з демоверсією, де зображено приклад уже готових звітів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:16
13 січня
live comments feed...