
Новини компаній
14:00, 16 березня
Київський метрополітен тестує нові наліпки для безпеки
Новини компаній

Столичний метрополітен продовжує впроваджувати нові ініціативи для покращення безпеки пасажирів.
Про це повідомило KyivNews із посиланням на пресслужбу КП “Київський метрополітен” 10 лютого.
На платформі станції «Академмістечко» у тестовому режимі розмістили оновлені інформаційні наліпки. Вони мають привертати увагу пасажирів і нагадувати про необхідність дотримання правил поведінки під час очікування поїзда, зокрема не заходити за обмежувальну лінію.
За інформацією комунального підприємства «Київський метрополітен», фахівці постійно аналізують та випробовують різні формати інформаційних позначок, які допоможуть мінімізувати випадки падіння людей на колії. Відомо, що основна причина таких інцидентів – недотримання правил безпеки у підземці. Саме тому адміністрація метрополітену вкотре наголошує на необхідності бути уважними, розповідати про ці правила дітям і знайомим та слідувати встановленим нормам поведінки на станціях.
Окрім цього, з 7 лютого у Києві відкрили другі виходи на станціях метро «Осокорки» та «Золоті ворота», які, як показує карта метро Київ 2025, розташовані на зеленій гілці метро. Очікується, що це значно покращить пасажиропотік та зменшить навантаження в години пік.
Крім того, у зв’язку з необхідністю поповнення кадрового резерву Київський метрополітен оголосив новий набір на спеціальні курси підготовки машиністів та машиністок поїздів.
Курс підготовки триватиме сім місяців і складатиметься з двох основних етапів: теоретичної та практичної частин. На початковому етапі слухачі вивчатимуть будову рухомого складу, технічні особливості поїздів, правила безпечної експлуатації та основи керування електропоїздами.
Другий, практичний, блок охоплює безпосередню роботу на лініях метрополітену, де майбутні машиністи проходять 11-тижневу практику під керівництвом досвідчених інструкторів. Вони навчаються проводити технічний огляд поїздів, виконувати маневрові операції, реагувати на можливі аварійні ситуації та відпрацьовувати різні сценарії під час керування рухомим складом.
Кількість місць на курсах обмежена – навчатися зможуть лише 30 осіб, які розподіляються по трьох електродепо (по 10 слухачів у кожному). Після успішного проходження всіх етапів підготовки та складання іспитів випускники отримають офіційний дозвіл на керування поїздами столичної підземки та розпочнуть самостійну роботу.
Навчання є безкоштовним, а всі учасники курсів отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 9 тисяч гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
27 березня
11:27
27 березня
08:37
27 березня
11:40
24 березня
12:30
20 березня
live comments feed...